Kosmetická poradkyně/poradce v Centru Černý Most

Jobangebot

Do prodejny v Centru Černý Most hledáme poradkyni/poradce.

Stellenbeschreibung

Do naší prodejny v Centru Černý Most hledáme kosmetickou poradkyni. Prodejna má dvě poradkyně. Velmi rádi bychom našli někoho, kdo s námi bude na podobné vlně a jeho/její prioritou bude skvělá péče o zákazníka.

Anforderungen

Rádi bychom měli v týmu osobu, která ráda pracuje s lidmi, baví ji obchod, kosmetika a má ráda pocit z dobře odvedené práce.
Na prodejně je samozřejmostí aktivní péče o zákazníka, práce s pokladnou a s počítačem, znalost kompletního sortimentu Ryoru, aranžování zboží.

Was wir anbieten

Novou kolegyni/kolegu samozřejmě zaučíme. Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál a slevu na produkty Ryor. Dovolenkový firemní byt v Poděbradech. Po rozjetí nové prodejny, se domluvíme na % z tržby pro vás.

Tätigkeitsort

Praha 9

Ausbildung

ano

Arbeitszeiten

krátký, dlouhý týden

Typ

HPP

Zaučení bude probíhat v Kyšicích u Kladna a na Praze 1.

Pracovní doba krátký a dlouhý týden, nebo poloviční úvazek

Nástup: říjen/listopad

Auszug der Jobangebote