SoME specialista/content projekťák

Pracovní nabídka

Rádi bychom našli kolegyni/kolegu, který bude organizovat naše sociální média.  Potřebujeme, aby to byl člověk s podobnou náturou jako máme my. Říkáme tomu Ryor DNA.

Náplň práce

Jak z názvu pozice vyplývá, budete mít na starosti naše sociální média, zejména Facebook a Instagram.

Budete se věnovat strategii, plánu komunikace. Je potřeba abyste se řídili brand manuálem a celkově si značku nacítili.

Společně vymyslíme obsah, vy pak vytvoříte/natočíte, sestříháte, naplánujete. Tedy ideální je umět s Capcut, Canvou, Captions, případně Zoomsphere.

Měli byste být schopni zorganizovat natáčení třeba i instruktážního videa, které půjdou na web.
Součástí práce je také zpracování podkladů pro reklamy na FB a IG. O zbytek se už postará agentura.

Je potřeba znát veškeré produkty Ryoru. Ale to zvládneme díky školení.

Při této práci Vás budeme potřebovat alespoň na dva dny v Kyšících (u Kladna) - na natočení obsahu s námi a z výroby či laborkou. Bohužel není možní tuto práci dělat na dálku.

Pokud máte dojem, že umíte alespoň část z toho, prosím, ozvěte se nám.

Tato pozice je možná i na částečný úvazek.

Požadavky

  • pečlivost
  • trpělivost
  • zájem o nové trendy v marketingu

Nabízíme

  • Pestrou a smysluplnou práci.
  • Fajn kolektiv.
  • 5 týdnů dovolené
  • sleva na produkty Ryor
  • příspěvek na stravu
  • práce je vhodná na HPP, IČ, případně na částečný úvazek (ideální třeba pro rodiče)

Místo výkonu

Kyšice u Kladna

Sedíme v Kyšicích u Kladna. Není to konec světa. Z Kladna je to 10 minut, z Prahy 25 minut. Během cesty autem můžete poslouchat podcasty, během cesty autobusem číst knížky anebo koukat z okénka na kolony směřující do Prahy.

Výpis pracovních nabídek